Vojta kotek

19. června 2006 v 21:27 | oslik |  Slavní lidi
VOJTA KOTEK

O filmu "RAFŤÁCI"

Letní teenagerovská komedie režiséra Karla Janáka s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem v hlavních rolích. Každý z nás si vzpomíná na noční můru dospívajícího teenagera, kterou je dovolená s rodiči. A když se tato noční můra stane skutečností jen díky nešťastné souhře náhod,
je to opravdu k vzteku. Dany s Filipem se ale nevzdávají ani v této situaci. Celovečerní film Rafťáci je plný smíchu, napětí a trapasů z nečekaných situací. Poslední dovolená s rodiči, při které kluci zažívají akce, u kterých by rodiče vůbec být neměli.

Když Dany slíbil Filipovi, že mu pomůže sbalit holku, netušil, kolik překážek se jim postaví do cesty. Přestože se postupně musejí vyrovnat s přítomností Danyho rodičů, malého brášky Honzíka, přísného instruktora Bořka, objevení dívčího vodáckého kurzu nakonec nabídne nepřeberně možností, jak dosáhnout cíle Filipovy touhy. Co všechno se dá na vodě zažít? Koupání, nudu, peřeje, únavu, lásku, zklamání či opilost.

Rafťáci jsou komedií pro mládež, teenagery, ale svoje si v něm najde i generace jejich rodičů, kterým se po bezstarostnosti prvních lásek už jen stýská.
Spořič obrazovky... Rafťáci
Miss Doleželová bez kalhotek

Kde se jen Vojta Kotek mihne, hned je kolem něj houf ženskejch. Jeho kouzelnému úsměvu neodolala ani loňská Miss Jana Doleželová.

Do Sushi baru Pool cafe přišla sama, ale zanedlouho už dělala společnost Vojtovi. Ten pro změnu nemohl spustit oči z jejích zajímavých bílých kalhot. Nejvíc ho zaujalo to, že Jana neměla kalhotky.
"Byly by vidět a to by nevypadalo dobře," řekla nám Doleželová. Vojta Kotek naostro nechodí, měl čtverečkované trenýrky. Janu vyzvedával její nový přítel, podnikatel Richard.
"Já jsem Kotek a kdo jsi ty?"
Vojta Kotek a Jana Doležalová
Vojta Kotek: Jsem ještě panic!
Vojta Kotek patří mezi nejpopulárnější mladé herce.

MLADÝ herec Vojta Kotek (17) se SuperSpy svěřil se svým velkým tajemstvím. Hvězda filmového hitu Snowboarďáci si SuperSpy posteskla, že si z něj kamarádi i spolužáci dělají srandu. "Smějí se mi, že jsem lamač dívčích srdcí, ale přitom jsem vlastně skoro panic!"

"Do Snowboarďáků jsem byl jen ten, co daboval Harryho Pottera. Dokonce mi říkali i Harry," usmál se. Dnes je zas pro všechny jen snowboarďák nebo po úspěchu Pojišťovny štěstí Ten pojišťovák.
"Když jsme ho nedávno potkali v hospodě, přišla si k němu fanynka pro podpis. Smáli jsme se mu, že zná tajemství dívčích postýlek!" práskl SuperSpy Kotkův kamarád.

LÁSKA. Urostlý manžel herečky Míši Kuklové se včera posilnil alkoholem tak, že začal balit Vojtu Kotka!

Do mikrofonu prohlásil, že se s Vojtou zná už mnoho let a že jsou opravdu velcí přátelé. "Když mu bylo jedenáct, už hrál v mém filmu!" tvrdil rozzářeně.
Vojta se k Pomejemu ale nehlásil. Přihnal se k němu a vytrhl mu mikrofon. "Ale já si tě prostě nepamatuju!"
Pomeje se nenechal odbýt a trval na svém. "Přece jsi se mnou tehdy podepisoval smlouvu, ne?"
"Mně bylo tehdy jedenáct... Smlouvu podepisovala určitě moje maminka!"
Zhrzený Pomeje pak popadl fotoaparát a přes hodinu a půl fotil jednu přítomnou novinářku. Držel se jí jako klíště, kamkoliv se pohnula. "Kdyby mě otravoval alespoň hezký zámožný muž. Ale tohle?!" rozčilovala se vyděšená redaktorka.
"Já budu slavnější než Vašut!" vykřikl na to Pomeje. "Tyhle fotky obletí svět!"

Lékař

"Myslela jsem si, že se zbláznil. Zkuste si představit, jak se na vás hodinu lepí chlap, který měří skoro dva metry a o kterém víte, že když se rozčílí, je to o zdraví!" plakala novinářka.
Nedávno třeba z hospody přes dvě (!) hodiny v kuse vytáčel stejné telefonní číslo v domnění, že mu to někdo zvedne.
"Podobné chování je časté u lidí, kteří našli zálibu v alkoholu. Projevuje se to tím, že pořád dokola opakují stejnou větu nebo slovo," říká psycholog.
Pomeje si všechny horlivě fotil a prohlašoval, že až vyroste, bude z něj nový Marek Vašut
Kotek s Mádlem vyškolí Jandovou
Kotek a Mádl: "Jen plaťte!"

Dvojice Snowboarďáků a zároveň i Rafťáků nemá dost filmování a připravují nový film s názvem Ro(c)k podvraťáků...

Vojta Kotek (17) a Jiří Mádl (18) jsou po veleúspěšné komedii Snowboarďáci na roztrhání. Volné pokračování této teenagerovské chechtandy Rafťáci je na spadnutí a aby toho nebylo málo, co se filmování týče, přidali si na svá bedra ještě novou krimikomedii, jejíž scénář i režii má na svědomí režisér již zmíněných Snowboarďáků Karel Janák.
Film by měl být o mladých hudebnících, kteří se shodou náhod ocitnou v prostředí podsvětí a mafie. Spolu s Kotkem a Mádlem si ve filmu zahraje i herečka známá jako Eva z Rodinných pout, Klára Jandová (26).
Z Vojty a Jirky se staly stroje na prachy a režiséři toho chtějí náležitě využít. Jak jinak než ve svůj prospěch. Tři filmy za sebou se stejnými herci jsou toho důkazem. Visí nad nimi ale veliký otazník. Budou mít všechny filmy stejnou oblibu u diváků, návštěvnost a hlavně kvalitu? Opakovaný vtip už vtipem nebývá... Jedinou útěchou může být, že v Ro(c)ku podvraťáků se v jedné z hlavních rolí objeví zkušený Václav Postránecký.
Rozhovor
Vojta Kotek versus Jirka Mádl
O popularitě, ale hlavně o holkách, trapasech a světě "celebrit", který je zatím nedokázal zblbnout.
Tvoje popularita je teď závratná. Co je na ní nejlepší?
V: Nedávno jsem nad tím přemejšlel... Přineslo mi to sice nové známé ze sorty lidí v šoubyznysu, ale mezi nima je málo kamarádů. Pozitivní je, že jsem to ustál a nepo**** jsem se z toho. Což mi dávaj najevo třeba ve škole. Nepřišel jsem na nic vyloženě dobrýho, co by mi to přineslo.
J: Mám možnost dělat lidem radost. Stačí, když se usměju, a holka má z toho zážitek. Hrozně rád si s kýmkoliv povídám a teď je to seznamování mnohem jednodušší. Na druhou stranu si musím dávat pozor, abych nebyl nepříjemnej. Člověk má jen určitou dávku euforigenů, endorfinů a občas mě teda bolí pusa od všech těch úsměvů. Ale snažím se.

A co je ze všeho nejhorší?
J: Špatných reakcí jsem zatím moc nepoznal. Sice na mě včera nějací kluci pořvávali "hele, snowboarďák" a házeli po mně koule:-) a občas na mě někdo utrousí něco nehezkýho, ale jinak si nestěžuju. Je ale fakt, že si občas říkám "jé, kdyby mě tak nikdo na ulici nepoznal".
V: Negativa určitě převažují nad pozitivama. Zjistil jsem, že čím míň je člověk populární, tím víc má kamarádů, a čím víc je populární, tím víc má nepřátel. Život se mi obrátil naruby, ale z mých asi šesti největších kámošů neodpadl nikdo.

Zato ale hodně holek přibylo, ne?
V: No, to je hrozný. Furt mi píšou, jak jsou do mě zamilovaný, jak jsem nejkrásnější na světě... Jako člověku v šoubyznysu mi to lichotí, ale jako Vojtu Kotka mě to spíš uráží. Holky mě vůbec neznají a už mě milují nebo nenávidí. Je to dost povrchní. Nebo naivní?
J: Mně se stal i jeden hlubší zážitek. Měl jsem zavolat na číslo holky, která dlouho ležela v nemocnici po operaci srdce. I když to normálně nedělám, tak jsem fakt zavolal a ona byla hrozně šťastná. Všichni její kamarádi mi pak strašně moc děkovali.

Na jaké holky reaguješ a které necháváš být?
V: Bavím se s těma, které jsem znal předtím, než jsem byl známej. Tam se nic nezměnilo. Dokážu si povídat spíš s holkama o hodně staršíma než já. Není to záměr... Možná jsem paranoidní, ale říkám si, že nějaká 22letá holka snad není zamilovaná do Rendyho ze Snowboarďáků nebo Ondřeje z Pojišťovny štěstí.
J: No, jedna fanynka se mě agresivně snažila odtáhnout někam do rohu, že se mnou potřebuje mluvit, škrábala mě... Běžně se prodávají moje telefonní čísla a e-maily. Tak takový holky nemusím. Snažím se odepisovat, co to jde, ale se 100 mejlama denně je to složitý. Holky nijak nezneužívám, protože mám svoji přítelkyni Ivetku, že jo:-).

Jaký nejbizarnější projev lásky jsi zažil?
J: Těch bylo! Chodí mi hodně nahatý fotky holek, který mi píšou, že mě milujou. Nebo jiná hrozí, že skočí z mostu, když jí neodepíšu...
V: Jedna holka mi v dopisu hrozně pěkně vyznávala lásku, dobrý písmo, stylem by mohla konkurovat Shakespearovi... Říkal jsem si "jó, ty jo, ta to fakt myslí vážně" a na konci koukám: 11 let! Byl jsem zděšenej.

Jakou nesobeckou věc jsi pro holku udělal?
V: Snažím se být džentlmen, ale s holkama asi jednám docela sobecky. Když jim říkám něco pěknýho, tak proto, že cítím, že to prospěje vztahu nebo že mě bude mít víc ráda.
Jedné slečně jsem předvedl šílenej emocionální výlev, a ona nic. Pak jsem jen podotknul, že má něco hezkýho novýho na sobě, a mohla zešílet radostí. Vy jste strašně složitý stvoření!
J: Měl jsem dva měsíce zamluvenej s kámošema led na hokej a Ivetka mi pak řekla, že by hrozně ráda, kdybych s ní šel na ples. Nakonec jsem hokej odřekl a šel s ní. Když jí k něčemu přemlouvám já, tak slibuju, že jí za to koupím růži, a vždycky to dodržím. Uplácím růžema.

A co ona udělala pro tebe?
V:
Jenom drobnosti. Stačí, když je mi s holkou dobře, těším se na ni. Každý člověk musí jednat trochu sobecky, ve vlastní prospěch.
J: Velkorysá věc je, že to se mnou Ivetka vydrží. Je tolerantní, co se týče fanynek, zvládá to fakt dobře. Určitě by se mnou byla i bez Snowboarďáků. Teď už bych hledal holku hůř.

Na jakém nejdivnějším místě jsi měl něco s holkou?
V: Nejsem nějak extra zkušenej! No rozhodně před kamerou. Je pravda, že pro dost lidí je soukromý video běžnou záležitostí, ale pro mě to bylo velmi netradiční. Režisér mi radil, kam mám dát ruku, pusu...
J: To bylo právě na tom plese s Ivetkou. Zdrhli jsme do galerie hned vedle a kdokoliv tam mohl vpadnout. Taky že jsem dostal trošku vynadáno. Ale jenom trošku:-).

Jak se podle tebe cítí Jirka Mádl "ve tvém stínu"?
V: Nikdy jsem se s ním o tom nebavil, ale myslím, že je dost průbojnej, aby dal o sobě vědět. Popularita a fanynky ho baví, ale netváří se, že by mi záviděl.

A jak je to doopravdy, Jirko?
J: Vojta je víc propagovanej produkcí Snowboarďáků, protože ho lidi už znají z Pojišťovny štěstí a stál na něm počáteční úspěch. Rvali ho, kam se dalo:-). Taky má rodinu v šoubyznysu a já jsem ,amatér'. Šel jsem do toho a počítal jsem s tím. Cítím se trochu v pozadí, ale ne ukřivděně. Vojtu navíc nasměrovali do role slaďoučkýho medvídka, kolikrát ho někdo tlačí, kam nechce - a toho jsem ušetřenej.

Kdybys měl jeden volný den, co bys podnikl?
J: S kamarádem z hokeje, s Jirkou Studničkou, si pokaždý půjčíme plno DVD, koukáme třeba 12 hodin na filmy a druhý den jenom spíme.
To je moje, to mám rád. Zbožňuju komedie a psychologický filmy. A samozřejmě jsem nejradši se svojí Ivetkou. Chodíme hodně do kina, na procházky nebo jen ležíme a drbeme dabing z telenovel:-).
V: Jé, co já bych dělal? Jel bych na hory s kamarádama. Bohužel v týhle chvíli mám rozplánovanej měsíc dopředu, takže totální blok. Zanedbávám skoro všechno. Vždyť se na mě podívej, jak vypadám. Vstával jsem v šest ráno, ani jsem si nestihnul vyčistit zuby, nagelovat vlasy. Vypadám jak koště...

Máš nějakou speciální dovednost?
V: To je drsná otázka na tělo! Zvládnu si podle své představy zhmotnit skutečnost. Co se týče režie i herectví. Umím se vžít do situace. A to je asi tak všechno:-). Jo, a dokážu lidi ukecat, aniž bych se musel ponižovat.
J: Mám strašně ohebný prsty, umím hýbat ušima, nosem, otočit jazykem o 180°C na obě strany (předvedeno v praxi - pozn. red.:-) a hrozně rychle se ze všeho léčím a umím lidi přesvědčit.

Práskni nějaký trapas s celebritou!
V: Vystupoval jsem v nějakém pořadu o kickboxerech, přijdu do šatny a tam na mě vybafne Lucie Bílá: "Vy jste ten boxer?" A já zmateně: "Ne, já jsem tady za ty Snowboarďáky." Potom se mi děsně omlouvala. Pro mě to byla spíš lichotka:-). Pak jsme si spolu zahráli prší a v pohodě.
J: Mám problém s vykáním. Leoš Mareš a Jirka Langmajer už mě za to poslali někam...

Jak sbalit kluka na horách?
V: Prostředí nehraje roli. Největší trapárna je, když do něj holka narazí, pak ho ,náhodou' někde potká a použije všechny triky, který zná. Já se vždycky chytím na to, když se tváří nedostupně. Nejdřív naznačí, a pak má odstup. Rovnice o více neznámých.
J: Docela dobrý je najet na kluka ve frontě na vlek. Na horách jsem se seznámil s Ivetkou, takže vřele doporučuju!

Kdy ses naposledy červenal?
V: Když na premiéru Snowboarďáků dorazila máma s babičkou, která při té mojí erotické scéně vykřikla na celý kino: "No Alenko!"
J: Když jsem byl v Esu s Leošem Marešem. Poznamenal jsem, že jsem větší než Tomáš Savka a on mi nečekaně začal metrem přeměřovat... no, víš co...

Líbí se ti být "roztomilý"?
J: Moje nejčastější adjektivum! Je to fajn, ale do třiceti by mě tak nazývat nemuseli. Těším se, až mi jednou někdo řekne, že jsem mužný! Snad mi začnou růst ty vousy...
V: Není to úplně nejúžasnější, ale pořád lepší, než kdyby mi říkali, že jsem vodpornej. Když to tolik lidí říká, tak je to třeba pravda. Já si to nemyslím. Lepší by bylo například českej Brad Pitt, drsnej sexsymbol s obrovským charisma. To by pro ješitnýho kluka, jako jsem já, byla lichotka jako bejk.

Čím tě holky nejčastěji obdarovávají?
J: Dostal jsem spoustu kalhotek, plyšáků, odznáčků, zvonečků, slonů... Takový blbosti pro štěstí. Jednou z toho udělám výstavku.
V: Ještě jsem nedostal kalhotky ani podprsenku. Posílají hlavně plyšáky, mám jich plnou skříň. Někde jsem prokec, že mám rád medovník, a od té doby mám pravidelnou dodavatelku medovníku. Přišla s ním i na autogramiádu. A jednou jsem našel před dveřma našeho bytu kuriózní věc - hovínko v igelitovém sáčku. Asi fanoušek.

Info

Vojtěch Kotek

Herec

Datum narození: 08.01.1988
Místo narození: Praha, Česká republika
Znamení: Kozoroh

Životopis: Patří k mladým hereckým talentům. Mohli jsme ho vidět v řadě především televizních filmů, inscenací a seriálů jako Tuláci, Smrt pedofila, Josef a Ly, I ve smrti sami. V současné době ho můžeme vidět v roli Ondry v seriálu Pojišťovna štěstí. Příležitost v celovečerním hraném filmu mu přinesl film Únos domů režiséra Ivana Pokorného. Má za sebou divadelní a dabingovou zkušenost (především jako český hlas čaroděje Harryho Pottera)

Vojta bude milionář!

Budoucí milionář Vojta Kotek

Tak mladej a už takový prachy.

Sedmnáctiletý idol dívčích srdcí, herec Vojta Kotek, prý dostane za natočení druhého dílu populárních Snowboarďáků jeden milion korun! Vzhledem k tomu, že za jedničku dostal "jen" něco málo přes dvě stě litrů, má teď Vojta rozhodně co oslavovat
Nový film Vojty Kotka! Je raft fakt lepší než prkno?
Dabingový představitel Harryho Pottera snowboarďák Vojta Kotek včera (29.3)konečně podepsal smlouvu na nový film Rafťáci.
"Jsem rád, že už je to konečně na papíře. Takhle tím konečně zametu se spekulacema, jestli do toho půjdu nebo ne," smál se sedmnáctiletý Vojta, za kterého smlouvu stále ještě podepisovala maminka.

Fotky

Dotazník

Jméno:.Vojtěch
Příjmení:.Kotek
Datum narození:.8.1. 1988
Barva očí:.modrá
Přezdívka:.Harry
Výška a váha:.175 cm, 65 kg
Znamení:.kozoroh
Hobby:.muzika, golf, softball, jízda na koni, .snowboarding
Oblíbené jídlo:.všechno dobrý, hlavně Italská kuchyně
Oblíbená kapela:.Wohnout
Oblíbený film:.Samotáři
Prázdniny snů:.natáčení v Karibiku
Oblíbení režiséři:

.Jan Hřebejk, Jan Svěrák, Miloš Forman, .Woody Alen, Ridley Scott, Pedro Almodóvar
Oblíbené seriály:

.Přátelé, Simpsonovi, Odpočívej v pokoji, .Chůva k pohledání/slečna Fine
Životopis
Vojtěch kotek se narodil v roce 1988 v Praze v divadelní rodině. Jeho otec hraje v divadle Járy Cimrmana a matka vystudovala produkci na DAMU. V současné době navštěvuje šestileté dvojjazyčné gymnázium v Praze. Po gymplu by se chtěl věnovat filmové režii.
Od osmi let se věnuje dabingu. Známí je především jako český hlas čarodějě Harryho Pottera.
Ve filmu Snowbordáci si zahrál hlavní roli Rendyho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

máš rád/a Vojtu Kotka??

Miluju ho 30.6% (52)
ano 24.7% (42)
ujde 12.4% (21)
nic moc 8.8% (15)
ne 5.3% (9)
nesnáším ho!! 18.2% (31)

Komentáře

1 ŠÁRKA ŠÁRKA | 28. června 2006 v 17:49 | Reagovat

Máte tu  o něm dóóóóst věcí...jsem ráda ,že to tu máte..jste moje záchrana!!!

2 Monika Monika | 21. října 2006 v 21:37 | Reagovat

a

3 Prd! Prd! | 18. listopadu 2006 v 21:09 | Reagovat

Máte tu prrd!

4 Tajná ctitelka Jirka mádla a Vojty Kotka Tajná ctitelka Jirka mádla a Vojty Kotka | 21. prosince 2006 v 10:55 | Reagovat

hele máš tady o¨něm strašně málo  věciček který by někoho zaujali

5 pt pt | 6. ledna 2007 v 21:35 | Reagovat

prodám knížku Snowboardáci...za 100 nebo se muzem jeste domluvit...zajemci piste na mail peterzk@seznam.cz

6 Baffy Baffy | 13. února 2007 v 12:47 | Reagovat

pardon že to říkám já s vojtou chodím

7 Vtipné Vtipné | 5. března 2007 v 18:12 | Reagovat

KOmické:D:D:D:D

8 Honza Honza | 30. března 2007 v 23:10 | Reagovat

a co jako BAFFY ze chodis s Vojtou s takovim hasisakemm by mohl chodit kazdy !!!!ale jako ja nerikam ze nei pekny ale jako chlubit se ze s nim chodis ........!!!!a neboj nezavidim ti nemam totiz co !!!!a taky mam ¨Holku Lenku a¨kdyby te to BAFFY zajimajo !!!!ale jinak v klidu ne !!!tak ho nekdy podravuj ale Jirka Madl je o 100%hezci nez Vojta Kotek ale ze mne je to jedno

9 pravda ten honza má ale recht pravda ten honza má ale recht | 10. srpna 2007 v 22:59 | Reagovat

koho to tu zajímá BAFFY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já chodím z honzou a co jako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.